У «Київенерго» з’явився конкурент

369
теплоэнергостанция киев

На столичний ринок вийшла компанія «Місто для людей».

Київська міська держадміністрація видала ліцензію на виробництво і постачання теплової енергії компанії «Місто для людей Енерго». Повідомлення про це розміщено в номері газети «Хрещатик».

Група «Місто для людей» займається управлінням та обслуговуванням житлової та нежитлової нерухомості. Зокрема, в Києві обслуговує 20 будинків площею 0,38 млн кв. м, в Запоріжжі – 1140 будинків, в Маріуполі – 1036 будинків, в Кременчуці – 425 будинків.

При цьому керуючим будинків в Запоріжжі та Маріуполі компанія стала за підсумками муніципальних конкурсів, проведених у 2017 році (в Запоріжжі виграла два з чотирьох лотів, в Маріуполі – чотири з семи лотів).

«Місто для людей» входить в групу Civinity, також обслуговує нерухомість в Литві і Латвії. Співвласниками групи є Руслан Крамаренко (з 2010 по 2014 рік – заступник голови КМДА) та Олександр Кубрак (був радником глави КМДА Олександра Попова).

Відзначимо, що зараз постачальниками централізованого опалення в Києві є компанії «Київенерго» і Євро-реконструкція (Дарницька ТЕЦ). Остання надає послуги майже 300 тис. Жителів Лівого берега столиці.