п`ятниця, 1 грудня

Киянам пропонують реструктуризувати борги за комуналку

Комунальний концерн «Центр комунального сервісу» пропонує киянам скористатися механізмом розстрочки боргів за житлово-комунальні послуги – про це повідомляє Київська міська рада.  У ЦКС зазначають: кияни, які з певних причин мають борг із постачання теплової енергії та гарячої води; централізованого водопостачання та водовідведення; утримання будинку, споруд та прибудинкових територій чи вивезення побутових відходів – можуть скористатися механізмом розстрочки (реструктуризації) уклавши договір у будь-якому сервісному центрі за попереднім записом та дистанційно.

Механізм поетапної оплати боргу дозволить знизити фінансове навантаження на родинний бюджет та рівномірно розподілити виплати для погашення боргу. Про це повідомляє комунальний концерн «Центр комунального сервісу».

Щоб укласти договорів реструктуризації, необхідно подати заяву, оригінали та копії таких документів:

  • паспорт (або ID-картку та витяг із Єдиного державного демографічного реєстру);
  • картку платника податків PHOKПП (IПH) (не надається власником ID-картки);
  • документ, що підтверджує право власності житловим приміщенням/квартирою та витяг із Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності;
  • довіреність представника та його паспорт (якщо договір укладатиме представник власника).

Оформити дистанційно можна за допомогою:

месенджера у Facebook: https://www.facebook.com/cks.com.ua 

; • Skype чи Telegram:https://cks.com.ua/to_consumers/our-services/

Перед підписанням договору споживачам буде проведено актуалізацію, звіряння суми заборгованості, платежів, показань лічильників та зроблено коригування (за наявності підстав), узгоджено період розстрочення та розмір щомісячного обов’язкового платежу.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua/

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.