Середа, 27 вересня

Бізнес на смітті: як заробляти тисячі й тисячі гривень

У Києві мешканці будинку відкрили станцію сортування сміття

Жителі столичної хрущовки відкрили станцію сортування сміття в своєму будинку. І через кілька місяців заробили майже три тис. гривень, пише Сегодня.

Сортувати сміття сусідам запропонувала Інна та її чоловік. Спочатку в під’їзді поставили кілька коробок для розподілу відходів. А зараз в приміщенні, де раніше жили бездомні, облаштували справжню сортувальну станцію.

Мотлох сортують дуже ретельно: пластик за кольорами, кришечки окремо. Скляні пляшки – складають в спеціальний ящик. За видами поділяють навіть упаковку, так, кажуть, дорожче коштує.

Менше, ніж за півроку таким чином заробили майже 3 тис. гривень. Спочатку відходи сортували п’ять квартир, зараз, коли зацікавилися ще й жителі сусідніх будинків – таку суму будуть отримувати щомісяця.

Відсортований папір, пластик і скло зберігають тут, поки не набереться 400 кілограмів, після чого, його забере компанія з переробки сміття: зважить і заплатить. І хоча в цих будинках ОСББ немає, жителі зуміли об’єднатися і самостійно облаштовують свої двори. Склали бюджет, з кожної квартири здають по 100 гривень, і почали ремонт.

“Двір був повністю темним, зараз ми замінили ці 100 Вт лампочки, які висіли під козирком, на 50Вт прожектори, у дворі стало значно світліше. Ми економимо електроенергію”, – говорить мешканець будинку Олександр Македонський.

Плани у мешканців будинку грандіозні: за гроші, виручені за сміття, хочуть озеленити газони, зробити дитячий майданчик і відремонтувати дах. Своїм прикладом хочуть показати: гроші буквально лежать під ногами, і так само заробляти може кожен.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.
ТЕГИ: