Середа, 22 березня

Ринок «Добробут» закрили «на ремонт». Що буде на його місці, — ЗМІ

Ринок «Добробут» в центрі Львова не працює. Віднині його закрили «на ремонт», як сказано в оголошенні, розміщеному на території ринку, інформує «Прибуток».

Закрито, зокрема, продуктовий ринок та палатки з павільйонами, тоді як промисловий ринок продовжить роботу, зазначено в публікації. Проте, на думку торгівців, згодом і промисловий ринок, швидше за все, знесуть.

Працівники ринку розповіли, що на місці ринку уже в квітні цього року планують відкрити супермаркет «Арсен», в якому їм запропонували робочі місця, однак умови працевлаштування для них там не надто привабливі.

Також, зі слів торгівців, до червня нібито обіцяють модернізувати і відкрити павільйони, де колись продавали одяг, однак вони сумніваються в тому, що це станеться.

Ринок «Добробут» постав на місці, де спочатку українсько-австрійська компанія планувала збудувати готель «Золотий Лев». Багато років за право користуватись даною ділянкою та нерухомим майном з ринком веде суперечку міська влада. Донедавна на ринку працювало 300 людей.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.