Неділя, 3 грудня

В Україні робитимуть Bayraktar

Турецька компанія Baykar отримала від влади ліцензійні дозволи на виробництво Bayraktar TB2 та Akıncı в Україні – про це повідомляють турецькі ЗМІ  “Ми отримали відповідні ліцензійні дозволи від Туреччини на повне виробництво безпілотних літальних апаратів Bayraktar TB2 та Akinci в Україні”, – сказав Байкар.

У компанії розраховують розпочати виробництво в Україні у 2025 році. Загальний обсяг запланованих інвестицій у підприємство становить $95,5 млн.

У 2019 році Baykar заснувала в Україні ТОВ “Авіа Венчурс” з метою відкрити два заводи в Україні. Очікується, що саме ТОВ “Авіа Венчурс” від імені компанії Baykar буде займатися будівництвом заводу, де будуть вироблятися дрони.

Будівництву сприяло підписання у 2022 році рамкової угоди між урядами двох країн рамкової угоди між урядами України та Туреччини про співробітництво в аерокосмічній галузі. Безпілотники матимуть двигуни українського виробництва. Також мають створити навчальний центр для підготовки фахівців з управління Bayraktar різних категорій.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.