Неділя, 3 грудня

Правоохоронці затримали 4 осіб, які не відкрили укриття київського медзакладу

Правоохоронці затримали чотирьох осіб – першого заступника голови Деснянської РДА, директора медзакладу та його заступника, а також охоронця. Щодо них йде слідство про недопущення людей до укриття під час повітряної тривоги – повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури

 

Трьом затриманим службовим особам готується повідомлення про підозру за фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України), а охоронцю – за фактом залишення в небезпеці, що призвело до смерті (ч. 3 ст. 135 КК України).

Раніше в межах слідства прокурори спільно з поліцією провели обшуки у двох Департаментах КМДА, приміщенні Деснянської РДА та у медзакладі, де під час повітряної тривоги громадянам не надали доступ до укриття. 

Як ми повідомляли раніше http://www.topkyiv.info/news/kyiv/stolychna-vlada-hoche-karaty-vlasnykiv-zachynenyh-ukryttiv 1 червня 2023 року під час ракетної атаки російських окупантів у столиці загинуло троє людей, у тому числі 9-річна дитина. Усі вони не змогли потрапити до укриття у місцевій поліклініці, оскільки воно було зачинено.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.