Неділя, 3 грудня

Столична влада хоче карати власників зачинених укриттів (оновлено)

Міська влада Києва ініціює запровадження відповідальності для власників укриттів, якщо ті зачинені під час повітряної тривоги.

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник в ефірі Радіо Свобода.

“Їх (укриттів. – ред.) є багато у приватній власності, які мають працювати також як бомбосховище, як укриття в підвальних, напівпідвальних приміщеннях. На сьогоднішній день відповідальності за те, що вони не відкриті, взагалі немає», — сказав Поворозник.

Він розповів, що столична влада звернулась до Верховної Ради, аби власників укриттів зобов’язали залишати їх відчиненими.

Як повідомляв TopKyiv, через те, що в одній з поліклінік було зачинене укриття, під час чергової атаки росіян на Київ цієї ночі загинули троє людей, в тому числі й дитина.

Оновлено 1 червня 2023 о 17:36. Відтепер усі укриття в Києві мають бути відчинені постійно. Таке рішення прийняла міська влада, повідомив на брифінгу директор департаменту муніципальної безпеки КМДА Роман Ткачук. Він зазначив, що раніше укриття закривали, коли було спокійно, щоб в них не облаштовувались безхатьки, але у світлі останніх подій від цієї практики вирішили відмовитись.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.